אודות 

בוגרת לימודי תכנון אדריכלי ועיצוב פנים בהצטיינות- מכללת "אולטימה" אמנית יוצרת ובוגרת לימודי ניהול השיווק-פרסום ויחסי ציבור, מתכננת ומעצבת פרויקטים בתחום הפרטי והציבור.

 

באמצעות הצבת הלקוח בצרכיו/רצונותיו במרכז, במתן ליווי מקצועי בדרך להגשמת החלום הלכה למעשה כל זאת באמצעות במגמה ליעילות וחסכון בעלויות הפרויקט ללא התפשרות, באיכות המוצרים והביצוע ובכך התוצאה תהיה משתלמת לאורך שנים רבות שבצידה הנאה רבה.

 

תכנון אדריכלי נכון, הינו תכנון שיכלול בתוכו עיצוב פנים, דגש על הנדסת אנוש, שילוב חומרים מאוזן, תוך הקפדה על פרטים קטנים. בסיומו, ידבר שפה אחת ויקנה לפרוייקט חוויה של מראה אסתטי עם ערך פרקטי, בו יהיו משולבים למעשה הצרכים והרצונות של הלקוח, השואף להיכנס לחלקת אלוהים קטנה משלו והגשמת חלום אליו התכוון בפגישה עם לקוח.

 

הדבר הבסיסי שאני מקפידה עליו - הכנת פרוגרמה תוך כדי לימוד הבנת הצרכים שלו, שאיפות וחלומות. עורכת מעין "חקירה" כדי לבסס רעיון מרכזי לפיו תוגש תוכנית אדריכלית, בה יבוא לידי ביטוי הרעיון לחלום אליו התכוון הלקוח. כל זה, תוך שימת דגש בין פונקציונליות לבין הייחוד בעיצוב. כמו כן חשוב לי שתהיה  הקפדה על קוו עיצובי, בו יהיה מראה אסתטי עם ערך פרקטי, להבין את החלל והפוטנציאל שבו, לשתף את הלקוח במחשבות, רעיונות וגיבוש קונספט לפרוייקט שידבר שפה אחת.

 

מכאן, השמים הם הגבול...

 

רקע מקצועי
 

בוגרת מצטיינת של מכללת "אולטימה", שהיא אחת המכללות המובילות בתחום לימודי התכנון האדריכלי ועיצוב פנים.
במכללה סגל המרצים מורכב מטובי המורים לתכנון ועיצוב בארץ אשר מלמדים בסטנדרטים בינלאומיים.  במכללה קיימת ספרייה עם שפע חומרים ומוצרי העיצוב הגדולה בארץ ובכך נחשפתי לחומרים אינספור.

עם סיום לימודי השתלבתי בקהילת העסקים של מרכז הבנייה הישראלי וקיבלתי הזדמנויות עיסקיות לעבודה מול קהל פוטנציאלי.
חברה במועדון הבוגרים, כנסים, ימי עיון, השתלמויות, קורסים, ביקור בתערוכות עיצוב בחו"ל ועוד.

כמצטיינת, ניתנה לי הפריבילגיה להשתתף בפאנל השיפוט המורכב מאדריכלים ומעצבי פנים, בהגשות הסטודנטים של המכללה, בראשם ד"ר אלי מזרחי- אדריכל, מנהל אקדמי של מכללת אולטימה.

 

 

בוגרת לימודי ניהול השיווק- פרסום ויחסי ציבור, בהצטיינות – במכללה למנהל.
 

אמנית יוצרת – שמן ואקריליק, פיסול ועוד. בעבר הצגתי את עבודותי בשתי תערוכות קבוצתיות בסטודיו אמן חדרה, הפועל שנים רבות בניהולו של ד"ר אנטון בידרמן אמן ויוצר בקנה מידה בינלאומי. עוד על עבודות האומנות 
 

לימודי אמנות וטכניקות באומנות הפלסטית בכלל - בביה"ס "בוסתן" נתניה, בהנחיית האמנית הידועה עדית פאנק.